Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice klubové soutěže

Každý člen se zúčastňuje s jednou fotografií do soutěže v daném měsíci, pouze v případě dokumentu či reportáže je povolena série maximálně 5. fotografií. 

Fotografie budou autorské, vyfoceny v daném měsíci, pro který je soutěž vyhlášena.

Fotografie budou na schúzi dodány v datové podobě a to upozorňuji s nezměněnými exif daty pro kontrolu splnění podmínky (vyfocení v daném měsíci) a pro umístnění na stránky klubu.

Účastník soutěže se vzdává nároku na honorář za svou fotografii a poskytuje po neomezenou dobu své soutěžní snímky fotoklubu, pro prezentaci soutěže.

Bodování bude od 1. bodu do 6. bodů tzn. nejlepší foto které si každé sám určí získá 6. bodů a tak dále postupně, sestupně až do jednoho bodu. Nelze bodovat např: dva snímky a každému dát 5. bodů. Body se sčítají a fotografie s nejvíce body vyhrává.

Žádný z účastníků nedává body vlastním fotografiím.

Vítěz měsíční soutěže má právo a povinnost, vymyslet a zdělit během trvání schúze ostatním členúm téma soutěže na další měsíc.

...............................................................................................................................................................................

 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 57728
Měsíc: 155
Den: 10