Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

................................................................................................................................................................................

1.3.2011

Fotoklub Dubá a město Dubá

Město Dubá a jeho představitelé v čele s p. Starostkou Mgr. Zdeňkou Šepsovou poskytli, členům Fotoklubu prostor ke schůzkám, výstavám a fotografickému tvoření.

Všichni členové děkují za podporu a pomoc.

Členové klubu přislíbili svou pomoc na dokumentaci dění v Dubé při kulturních akcích, pořádaných městem Dubá.

Fotografie naleznete na stránkách města Dubá a facebooku Fotoklubu.

www.mestoduba.cz

www.facebook.com/profile.php

...............................................................................................................................................................................

1.3.2011

Fotoklub Dubá je na Facebooku

Vážení přátelé

náš Fotoklub je nyní na facebooku,  přidejte si nás do svých oblíbených stránek a můžete sledovat více fotografií z akcí klubu.

 www.facebook.com/profile.php


 

...................................................................................................................................

 

10.1.2010

Week of life

Vážení přátelé dobrého světla

dovolte abych Vám zde představil jedinečný projekt, za kterým stojí, světoznámí, český, umělecký fotograf Adolf Zika. Tento projekt si dává za cíl, ukázat světu jak vypadá týden v životě každého člověka, který se připojí k myšlence přispění do "světové fotoknihovny lidstva". Do projektu je již za krátkou dobu existence zapojeno, bezmála pětadvacet zemí, nespočet různých profesí a opravdu významných celebrit, jak ze zahraničí tak z našeho domácího rybníčku.

Zůčastnit se mohou lidé všech národností, vyznání a ras. Každý z účastníků ukáže ostatním na základě fotografií, svůj jeden týden ve svém životě a tím přispěje do světového dědictví pro budoucí generace o svědectví života v určitém čase a místě na této planetě.

Je na každém z Vás zdali se připojíte a jak moc necháte nahlédnout do hloubky svého soukromí a duše. Účastníci tohoto projektu se mohou sami rozhodnout jak pojmou tuto výzvu, neboť každý fotograf a člověk má svůj unikátní příběh.

Závěrem bych tento projekt doporučil především Vencovi, protože mám ten dojem, že on má smysl a cit pro reportážní snímky. Samozřejmě byl bych rád kdyby se zůčastnilo co nejvíce členů klubu.

Alespoň stojí za to si na stránkách prohlédnout již nahrané profily.

http://www.weekoflife.com/cz/default.aspx

 

...................................................................................................................................

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

týden v životě

(Martin, 20. 3. 2010 20:18)

Díky Venco. Sám jsem to vůbec nečekal, bral jsem to spíše na zkoušku a ze srandy.

k WOL

(václav, 20. 3. 2010 8:47)

Teda Martine. Opravdu obdivuji tvůj týden. Je to opravdu super a jsem rád, že jsi hned prvním týdnem tak suprově zabodoval. Už se těším na další. No mě nezbývá jen tiše závidět a snažit se vymyslet něco abych tě trunfnul.

týden v životě

(Rupík, 16. 2. 2010 22:39)

Koukal jsem koukal, a je vidět Venco že sis to vzal k srdci. Máš to dobré, taky o nečem přemýšlím ale pro měje to docela zátěž tolik fotek a nápadů.

Tak jsem to zkusil

(václav, 16. 2. 2010 18:49)

Ahojky kamarádi. Tak jsem zkusil první týden. Zjistil jsem, že to není žádný prča vydržet celý týden, tedy sedm dní v týdnu nepřetržitě za sebou, ale už mám v hlavě něco nového. Pokud máte zájem koukněte jak se mi to povedlo na stránkách :
http://www.weekoflife.com/cz/page/MyWeek.aspx?w=609&g=4021

fotograf roku

(Rupík, 2. 2. 2010 0:18)

Jen chci doplnit, že náš fotoklub je již zaregistrován do soutěže fotoklub roku. Pokud se přihlásíte zvolte si soutěžit za fotoklub, určitě to stojí za to ceny jsou velice hodnotné a prestiž soutěže je veliká. Tak neváhejte a ještě dnes se registrujte, " SPOLEČNĚ TO VYHRAJEME"

týden v životě

(rupik, 14. 1. 2010 22:08)

Myslel jsem si Venco že tě to bude zajímat :o)

k týdnu v mém životě

(Václav, 14. 1. 2010 16:21)

Tak jsem si prohlídnul pár profilů a docela mě to dostalo a oslovilo. už jsem se zaregistroval a zkusím jestli zvládnu těch sedm dní za sebou vytvořit alespoň devět fotek. Uvidíme jak to dopadne ale nápad je to fakt super.

 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62482
Měsíc: 641
Den: 11